facebook
  1. Firma Adı Gizli
  2. İnsan Kaynakları Uzmanı
ilan-resim

İnsan Kaynakları Uzmanı

Firma Adı Gizli

İnşaat ve enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere yoğun olarak özgeçmiş tarama, ön mülakat ve mülakat süreçlerini yönetecek; özlük işlerine destek verecek İşe Alım/İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.

Genel Nitelikler:

-Minimum 2-3 yıl işe alım süreçlerinde deneyimli
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
-İletişim, organizasyon becerileri yüksek
-Gelişime ve öğrenmeye açık ve hevesli

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3184638


Kadın veya Erkek 19 ve üstü No: 3184638 Tam Zamanlı

İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul Anadolu İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul İnsan Kaynakları Uzmanı Holding İnsan Kaynakları Uzman İnşaat İnsan Kaynakları Uzman Enerji İnsan Kaynakları Uzman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "İnsan Kaynakları Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?