facebook
  1. Aslanlar Ayakkabı
  2. İnsan Kaynakları Yardımcısı

İnsan Kaynakları Yardımcısı

Aslanlar Ayakkabı

Aslanlar Ayakkabı firmasının aktif ilanlarına veya diğer İnsan Kaynakları Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aslanlar Ayakkabı İnsan Kaynakları Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İnsan Kaynakları Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3282748


Kadın 20 - 30 arası No: 3282748 Tam Zamanlı

İnsan Kaynakları Yardımcısı İstanbul Avrupa İnsan Kaynakları Yardımcısı İstanbul İnsan Kaynakları Yardımcısı Ayakkabıcılık İnsan Kaynakları Yardımcı


İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aslanlar Ayakkabı

Aradığınız "İnsan Kaynakları Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?