facebook
ilan-resim

İstanbul Mağaza Satış Danışmanı

YATSAN

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1974 yılında beklentilerin ötesinde yeni standartlar oluşturma arzusuyla daha konforlu ve kaliteli bir uyku deneyimi sunmayı hedefleyerek yola çıktık. Hedeflerimize ulaşmak için yatırımlarımızı teknolojiye, insan kaynaklarına ve AR-GE çalışmalarına yönlendirdik. 60.000 m2 alana kurulu üretim merkezimiz ve maharetli ustalarımız ile Türkiye'de sektörün sayılı tesislerinden biri olduk.

Tempur, Sealy ve Stearns & Foster gibi sektör liderlerinin Türkiye’de exclusive distribütörü, Serta ve King Koil gibi köklü dünya markalarının Avrupa ve Asya’da 10’dan fazla ülkede üreticisi ve dağıtıcısı konumuna ulaştık. Bunların yanında modern konfor anlayışını yansıtan yenilikçi tasarımlarımızla da farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap eden ürün yelpazemize eklemeye devam ettik ve sektöre damgamızı vurmuş olduk.

Günümüzde YATSAN; Sadece Türkiye’de 100’e yakın satış noktası bulunan, dünyanın 50 ülkesinde milyonlarca kişinin tercih ettiği ve Swissotel, Hilton, Maxx Royal, Mardan Palace gibi dünyanın en prestijli otel zincirlerinin favorisi haline gelmiş bir marka olarak rüştünü ispat etmiştir.

Bunları Neden Anlattık?

Önce seni sanal mağazamızdaki ürünlere bir göz atmaya davet edelim.

İncelediysen göreceksin ki; biz yaptığımız işlerde kaliteyi her şeyin önüne alıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın da aynı kalite bilinciyle hareket etmesi beklentisindeyiz.

Bu ihtiyacımızı,

4 Yıllık Üniversite mezunu,
İyi derecede İngilizce bilen,
Perakende sektörünün gelir ve kariyer olanaklarının ne kadar geniş olabileceği hakkında fikri olan, ya da en azından “prim” sistemini duymuş,
Kendi kariyer konuları ile ilgili hırslı,
Bizim vereceğimiz çok çeşitli teknik ve kişisel gelişim eğitimlerinden fayda sağlayacak kadar bilinçli
Satış Danışmanları ile karşılayabiliriz.

Bu özellikler sende varsa; üstelik kurumsal bir kariyer de peşindeysen, başvurunu incelemeye hazır bir ekip, ekranın diğer tarafında bekliyor.

Bize nasıl mı destek vereceksin?

Ürünlerimizi çok iyi tanıyarak. İşini ciddiye alarak. Müşterilerimizi doğru ürüne yönlendirerek, standart bir Satış Danışmanı’nın ötesinde bir Uyku Danışmanı olarak…

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3539023


Kadın veya Erkek No: 3539023 Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Satış Danışmanı

Satış Danışmanı Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Satış danışmanı firmaların ürünlerini, hizmetlerini tanıtan ve satan kişidir. Satış danışmanları satışı artırmak için stratejiler geliştirmekten sorumludur. Firmalar ile müşteriler arasındaki ticari ilişkiyi yönetir. Müşterilerin gereksinimlerini anlar ve buna göre satış ve hizmet önerir. Satış danışmanları hedef bazlı olarak çalışır. Satış Danışmanı Ne İş Yapar?Satış danışmanının görev ve sorumlulukları firmalara göre değişiklik gösterebilir; ancak genel olarak aşağıdaki görevler satış danışma... Devamını Göster

Satış Danışmanı Maaşları
Satış Danışmanı Nedir, Nasıl Olunur?
Satış Danışmanı Hakkında Sorular

Aradığınız "İstanbul Mağaza Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur