facebook

Antikkapı Turizm İşletmecilik Ve Özel Sağlık Hizmetleri A. Ş firmasının aktif ilanlarına veya diğer Izgara Ustası & Usta Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Antikkapı Turizm İşletmecilik Ve Özel Sağlık Hizmetleri A. Ş Izgara Ustası & Usta Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Izgara Ustası & Usta Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3412270


Kadın veya Erkek No: 3412270 Tam Zamanlı

Aşçı Nedir, Ne İş Yapar?

Aşçı, gıda ürünlerini belirlenen reçetelere ve şirket standartlarına uygun olarak hazırlamaktan sorumlu restoran/mutfak çalışanıdır. Yiyecek-içecek tüketmek amacıyla işletmeye gelen müşteriler için ürün hazırlamaktan sorumlu kişidir. Aşçılar yemek hazırlarken tariflere uygun hareket ederler ancak müşteri taleplerine göre ayarlamalar yaparlar. Aşçılar, sağlık ve hijyen yönergelerine daima uymak zorundadır.Aşçı Ne İş Yapar? Aşçının Görev Ve Sorumlulukları Nelerdir?Günlük, haftalık veya aylık üreti...

ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş

ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Izgara Ustası & Usta Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?