facebook
  1. BURSA İSHAKBEY
  2. Kalfa, İskender Mutfak Elemanı /KONYA M1 AVM

Kalfa, İskender Mutfak Elemanı /KONYA M1 AVM

BURSA İSHAKBEY

Bursa İshakbey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Konya M1 Avm ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bursa İshakbey Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Konya M1 Avm ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Konya M1 Avm ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3321562


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 3321562 Tam Zamanlı

Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Konya M1 Avm Konya Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Konya M1 Avm Restorancılık Mutfak Kalfa


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Konya M1 Avm İş İlanları

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aradığınız "Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Konya M1 Avm" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?