facebook
  1. Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş.
  2. Kalite Kontrol Teknikeri (Çelik Konstrüksiyon)

Kalite Kontrol Teknikeri (Çelik Konstrüksiyon)

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş.

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Teknikeri (Çelik Konstrüksiyon) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş. Kalite Kontrol Teknikeri (Çelik Konstrüksiyon) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Teknikeri (Çelik Konstrüksiyon) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3256741


Kadın veya Erkek No: 3256741 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Teknikeri (Çelik Konstrüksiyon) İzmir Kalite Kontrol Teknikeri (Çelik Konstrüksiyon) İmalat Kalite Kontrol / Güvence


Benzer Kalite Kontrol Teknikeri (Çelik Konstrüksiyon) İş İlanları

Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş.

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kalite Kontrol Teknikeri (Çelik Konstrüksiyon) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?