facebook
  1. İnvamed Sağlık İlaç
  2. Kalite Kontrol Teknikeri / Operatörü

Kalite Kontrol Teknikeri / Operatörü

İnvamed Sağlık İlaç

İnvamed Sağlık İlaç firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Teknikeri / Operatörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnvamed Sağlık İlaç Kalite Kontrol Teknikeri / Operatörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Teknikeri / Operatörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3133998


Kadın veya Erkek 20 - 30 arası No: 3133998 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Teknikeri / Operatörü Ankara Kalite Kontrol Teknikeri / Operatörü Medikal Kalite Kontrol / Güvence Tekniker


Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

İnvamed Sağlık İlaç

Aradığınız "Kalite Kontrol Teknikeri / Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?