facebook
  1. Pino Karavan
  2. Kalite Kontrol Ve Üretim Planlama Yardımcısı

Kalite Kontrol Ve Üretim Planlama Yardımcısı

Pino Karavan

Pino Karavan firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Ve Üretim Planlama Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pino Karavan Kalite Kontrol Ve Üretim Planlama Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Ve Üretim Planlama Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3110937


Erkek 25 - 40 arası No: 3110937 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Ve Üretim Planlama Yardımcısı Kocaeli Kalite Kontrol Ve Üretim Planlama Yardımcısı Üretim Üretim Planlama Üretim Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Kalite Kontrol Ve Üretim Planlama Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?