1. Baldur Süspansiyon Üretim
  2. KALİTE SİSTEM MÜHENDİSİ / QUALITY SYSTEM ENGINEER

KALİTE SİSTEM MÜHENDİSİ / QUALITY SYSTEM ENGINEER

Baldur Süspansiyon Üretim

Kocaeli - Çayırova 25-11-2019
KALİTE SİSTEM MÜHENDİSİ

Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, otomotiv sektöründe en az 4 yıl tecrübesi olan, ISO-TS kalite yönetim sistemleri bilgisine sahip, Kalite Sistem Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Metal otomotiv sektörünün dinamiklerini bilen ve tercihen metal sektöründe çalışmış , fabrikamızdaki ISO –TS (ISO9001,TS16949) kalite yönetim sistemlerini yönetmek, geliştirmek ve iç denetimleri yapmak, denetimlerde bulunan eksiklerin giderilmesi için gerekli aksiyon planını hazırlamak ve hayata geçirmek, tüm prosedür ve talimatların gözden geçirilmesi ve sürekli güncellenmesini sağlamak, risk yönetimi ve süreç yönetimi çalışmalarını yürütmek.

İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak, MS Office Programlarına hakim olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış/muaf olmak. yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak, Kocaeli/Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olmak.

Size uluslararası bir şirkette uzun soluklu bir iş hayatı, sürekli eğitim, iyi çalışma ortamı ve Tier 1 şirketine katılma ve profesyonel kariyerinizi geliştirme şansı sunuyoruz.

QUALITY SYSTEM ENGINEER

We are looking for a Quality System Engineer (Bachelor degree in Mechanical Engineering or Industrial Engineering ) with minimum 4 years experience in automotive sector and very good knowledge of ISO-TS quality management systems.
Quality System Engineer must know the dynamics of the metal automotive industry and preferably have experience in the metal industry. He/she will manage, and improve ISO-TS (ISO9001,TS16949 ) quality management systems in our factory and conduct internal audits. Quality System Engineer will carry on continuous improvements actions for audit preparations and implementations.. Also he/she will ensure that all procedures and instructions are updated continuously, and will conduct risk management and process management activities.
English, good knowledge of MS Office programs, no military obligation for male candidates ,no obstacle for travelling and residence in Anatolian Side or İzmit.

We offer a long run professional life in an international company, continuous training, good work environment and a chance to join and develop your professional career in a Tier 1 company.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2435628


Kadın veya Erkek No: 2435628 Tam Zamanlı

Kalite Sistem Mühendisi / Qualıty System Engıneer Kocaeli Kalite Sistem Mühendisi / Qualıty System Engıneer Otomotiv Kalite Kontrol / Güvence Mühendis Otomotiv Kalite Mühendis


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Baldur Süspansiyon Üretim

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?