facebook
  1. TATKO LASTİK GRUBU
  2. Kamyon ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası

Kamyon ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası

TATKO LASTİK GRUBU

Tatko Lastik Grubu firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tatko Lastik Grubu Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3303778


Kadın veya Erkek No: 3303778 Tam Zamanlı

Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası Ankara Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası İstanbul Anadolu Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası İzmir Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası İstanbul Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası Otomotiv Servis


Benzer Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası İş İlanları

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

TATKO LASTİK GRUBU

Aradığınız "Kamyon Ve Otobüs Lastikleri Servis Ustası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?