facebook
  1. Uss Lojistik
  2. Kargo Dağıtım Personeli / Kurye ( Ankara )

Kargo Dağıtım Personeli / Kurye ( Ankara )

Uss Lojistik

Uss Lojistik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kargo Dağıtım Personeli / Kurye ( Ankara ) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Uss Lojistik Kargo Dağıtım Personeli / Kurye ( Ankara ) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kargo Dağıtım Personeli / Kurye ( Ankara ) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2916183


Erkek 18 - 40 arası No: 2916183 Tam Zamanlı

Kargo Dağıtım Personeli / Kurye ( Ankara ) Ankara Kargo Dağıtım Personeli / Kurye ( Ankara ) Kargo Dağıtım Kurye


Benzer Kargo Dağıtım Personeli / Kurye ( Ankara ) İş İlanları

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Aradığınız "Kargo Dağıtım Personeli / Kurye ( Ankara ) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?