1. Yurtiçi Kargo Servisi
  2. KARGO TAKİP GÖREVLİSİ ve DAĞITIM ELEMANI - ZÜMRÜTEVLER ŞUBE

KARGO TAKİP GÖREVLİSİ ve DAĞITIM ELEMANI - ZÜMRÜTEVLER ŞUBE

Yurtiçi Kargo Servisi

Yurtiçi Kargo Servisi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kargo Takip Görevlisi Ve Dağıtım Elemanı - Zümrütevler Şube ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Servisi Kargo Takip Görevlisi Ve Dağıtım Elemanı - Zümrütevler Şube ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kargo Takip Görevlisi Ve Dağıtım Elemanı - Zümrütevler Şube ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2768894


Kadın veya Erkek 25 - 40 arası No: 2768894 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Kargo Takip Görevlisi Ve Dağıtım Elemanı - Zümrütevler Şube İstanbul Anadolu Kargo Takip Görevlisi Ve Dağıtım Elemanı - Zümrütevler Şube İstanbul Kargo Takip Görevlisi Ve Dağıtım Elemanı - Zümrütevler Şube Lojistik


Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Yurtiçi Kargo Servisi

Aradığınız "Kargo Takip Görevlisi Ve Dağıtım Elemanı - Zümrütevler Şube" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?