1. İnova İnteraktif
  2. Kargo Takip - Müşteri Temsilcisi

Kargo Takip - Müşteri Temsilcisi

İnova İnteraktif

İnova İnteraktif firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kargo Takip - Müşteri Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnova İnteraktif Kargo Takip - Müşteri Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kargo Takip - Müşteri Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2772314


Kadın veya Erkek No: 2772314 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Kargo Takip - Müşteri Temsilcisi İstanbul Anadolu Kargo Takip - Müşteri Temsilcisi İstanbul Kargo Takip - Müşteri Temsilcisi E-Ticaret Kargo Müşteri Temsilcisi


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

İnova İnteraktif

Aradığınız "Kargo Takip - Müşteri Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?