facebook
  1. Esme Dayanıklı Tüketim Malları
  2. KASA GÖREVLİSİ (Bilgi İşlem)

KASA GÖREVLİSİ (Bilgi İşlem)

Esme Dayanıklı Tüketim Malları

Tecrübeli KASA BİLGİ İŞLEM GÖREVLİSİ , En az lise mezunu ,Tercihen Nebim Winner programı kullanabilen ,Müşteri memnuniyeti ve iletişim becerisi kuvvetli ,takım çalışmasına yatkın ,diksiyonu düzgün ,Benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli, Problem çözme yeteneği gelişmiş,pozitif ve güleryüzlü ,dış görünümüne özen gösteren ,detaylara önem veren ,kendine güvenen,titiz çalışan sorumluluk sahibi Bayan takım arkadaşları


Günlük satış sözleşmelerini düzenleyecek ,taksit ödemeye gelen müşterilerimizin tahsilatını gerçekleştirecek ,stok düşümlerini ve kontrollerini sağlayacak,günlük merkeze iletilecek raporları hazırlayacak ,faturalama işlemlerini gerçekleştirecek, fiyat değişikliği ,insert, promasyon vb genel ve/veya dönemsel satış aktivitelerinin doğru şekilde uygulanmasını sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2905953


Kadın 24 - 34 arası No: 2905953 Tam Zamanlı

Kasa Görevlisi (Bilgi İşlem) İstanbul Avrupa Kasa Görevlisi (Bilgi İşlem) İstanbul Kasa Görevlisi (Bilgi İşlem) Mağazacılık / Perakendecilik Kasa Kasiyer


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Kasiyer Ne İş Yapar?

Farklı sektörlerdeki firmalardan yapılan mal ve hizmet karşılığında müşterilerden parayı ilk tahsil edip karşılığında fatura veya fiş veren kişilerdir. Yazar kasaya müşteriler tarafından alınan ürünlerin bilgilerini girerek, mal bedelini kaydeder. Kasiyerler firmanın müşteriye yansıyan yüzüdür, insan ilişkilerinde güler yüzlü ve yardımsever olması aranılan en önemli özelliklerden biridir.

Esme Dayanıklı Tüketim Malları

Aradığınız "Kasa Görevlisi (Bilgi İşlem) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?