facebook
  1. File Mağazaları
  2. Kasa Reyon Personeli / Kağıthane Bölge
ilan-resim

Kasa Reyon Personeli / Kağıthane Bölge

File Mağazaları

File Mağazaları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kasa Reyon Personeli / Kağıthane Bölge ilanlarına göz atabilirsiniz.

File Mağazaları Kasa Reyon Personeli / Kağıthane Bölge ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kasa Reyon Personeli / Kağıthane Bölge ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2634449


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 2634449 Tam Zamanlı

Kasa Reyon Personeli / Kağıthane Bölge İstanbul Avrupa Kasa Reyon Personeli / Kağıthane Bölge İstanbul Kasa Reyon Personeli / Kağıthane Bölge Mağazacılık / Perakendecilik Mağaza Kasiyer


Kasiyer Ne İş Yapar?

Farklı sektörlerdeki firmalardan yapılan mal ve hizmet karşılığında müşterilerden parayı ilk tahsil edip karşılığında fatura veya fiş veren kişilerdir. Yazar kasaya müşteriler tarafından alınan ürünlerin bilgilerini girerek, mal bedelini kaydeder. Kasiyerler firmanın müşteriye yansıyan yüzüdür, insan ilişkilerinde güler yüzlü ve yardımsever olması aranılan en önemli özelliklerden biridir.

File Mağazaları

Aradığınız "Kasa Reyon Personeli / Kağıthane Bölge" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?