facebook
  1. Al Nalburiye
  2. Kasiyer - Ön Muhasebe Elemanı

Kasiyer - Ön Muhasebe Elemanı

Al Nalburiye

Sen de Al Nalburiye ailesine katılmak ister misin?

Merkez ofisi Karaköy'de bulunan firmamızın mağazamız da ön muhasebe kasiyer görevin de çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

Kasiyer birimimize katılabilmeniz için bazı tecrübelere sahip olmanızı istiyoruz. Örneğin; bir ticari işletme olarak Al Nalburiye, perakende ve toptan satışlar yapmakta, Ayrıca, nakit, kredi kartı ve döviz tahsilatlarını işlemesi, iade prosedürlerine hakim olması, satış ve satış sonrası ilgili dökümanlar ve garanti belgelerinin doldurulması ve standart gün sonu işlemleri gibi .

Ek olarak başvuran adaylarımızın Karaköy'e ulaşım lokasyonunun rahat ve sigara kullanmıyor olması tercihlerimiz içinde öncelikli olacaktır.

Bahsi geçen işlerin ve beklentilerin senin için uygun olduğunu düşünüyorsan, bizim için çok iyi bir çalışma arkadaşı olabilirsin. O halde hemen başvurunu yapabilir, başvurunuz sırasın da tarafımıza eleman.net üzerinden mesaj atmanızı rica ederiz. en kısa zamanda inceleyeceğimiz cv 'nle ilgili tarafımızdan geri dönüş alabilirsin.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3323593


Kadın 17 - 35 arası No: 3323593 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Kasiyer - Ön Muhasebe Elemanı İstanbul Avrupa Kasiyer - Ön Muhasebe Elemanı İstanbul Kasiyer - Ön Muhasebe Elemanı Mağazacılık / Perakendecilik Mağaza Satış Ön Muhasebe Elemanı Mağazacılık / Perakendecilik Nalbur Kasiyer Toptancılık Muhasebe Ön Muhasebe Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Kasiyer Ne İş Yapar?

Farklı sektörlerdeki firmalardan yapılan mal ve hizmet karşılığında müşterilerden parayı ilk tahsil edip karşılığında fatura veya fiş veren kişilerdir. Yazar kasaya müşteriler tarafından alınan ürünlerin bilgilerini girerek, mal bedelini kaydeder. Kasiyerler firmanın müşteriye yansıyan yüzüdür, insan ilişkilerinde güler yüzlü ve yardımsever olması aranılan en önemli özelliklerden biridir.

Al Nalburiye

Aradığınız "Kasiyer - Ön Muhasebe Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?