1. Migros
  2. Kasiyer / Tezgahtar - İstanbul Beylikdüzü Bölge
ilan-resim

Kasiyer / Tezgahtar - İstanbul Beylikdüzü Bölge

Migros

Migros firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kasiyer / Tezgahtar - İstanbul Beylikdüzü Bölge ilanlarına göz atabilirsiniz.

Migros Kasiyer / Tezgahtar - İstanbul Beylikdüzü Bölge ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kasiyer / Tezgahtar - İstanbul Beylikdüzü Bölge ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2634134


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 2634134 Tam Zamanlı

Kasiyer / Tezgahtar - İstanbul Beylikdüzü Bölge İstanbul Avrupa Kasiyer / Tezgahtar - İstanbul Beylikdüzü Bölge İstanbul Kasiyer / Tezgahtar - İstanbul Beylikdüzü Bölge Mağazacılık / Perakendecilik Market


Kasiyer Ne İş Yapar?

Farklı sektörlerdeki firmalardan yapılan mal ve hizmet karşılığında müşterilerden parayı ilk tahsil edip karşılığında fatura veya fiş veren kişilerdir. Yazar kasaya müşteriler tarafından alınan ürünlerin bilgilerini girerek, mal bedelini kaydeder. Kasiyerler firmanın müşteriye yansıyan yüzüdür, insan ilişkilerinde güler yüzlü ve yardımsever olması aranılan en önemli özelliklerden biridir.

Aradığınız "Kasiyer / Tezgahtar - İstanbul Beylikdüzü Bölge" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?