facebook
  1. SHOW HİPERMARKET
  2. KASİYER ( Yeni Açılacak Kocamustafapaşa Şubemiz İçin)
ilan-resim

KASİYER ( Yeni Açılacak Kocamustafapaşa Şubemiz İçin)

SHOW HİPERMARKET

Show Hipermarket firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kasiyer ( Yeni Açılacak Kocamustafapaşa Şubemiz İçin) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Show Hipermarket Kasiyer ( Yeni Açılacak Kocamustafapaşa Şubemiz İçin) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kasiyer ( Yeni Açılacak Kocamustafapaşa Şubemiz İçin) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3272389


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3272389 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Kasiyer ( Yeni Açılacak Kocamustafapaşa Şubemiz İçin) İstanbul Avrupa Kasiyer ( Yeni Açılacak Kocamustafapaşa Şubemiz İçin) İstanbul Kasiyer ( Yeni Açılacak Kocamustafapaşa Şubemiz İçin) Gıda Perakende Kasiyer Mağazacılık / Perakendecilik Market Kasiyer


Kasiyer Ne İş Yapar?

Farklı sektörlerdeki firmalardan yapılan mal ve hizmet karşılığında müşterilerden parayı ilk tahsil edip karşılığında fatura veya fiş veren kişilerdir. Yazar kasaya müşteriler tarafından alınan ürünlerin bilgilerini girerek, mal bedelini kaydeder. Kasiyerler firmanın müşteriye yansıyan yüzüdür, insan ilişkilerinde güler yüzlü ve yardımsever olması aranılan en önemli özelliklerden biridir.

SHOW HİPERMARKET

Aradığınız "Kasiyer ( Yeni Açılacak Kocamustafapaşa Şubemiz İçin) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?