facebook
  1. Efor Yönetim
  2. Kaynak (Argon Gazaltı) Ustaları

Kaynak (Argon Gazaltı) Ustaları

Efor Yönetim

Efor Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kaynak (Argon Gazaltı) Ustaları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Efor Yönetim Kaynak (Argon Gazaltı) Ustaları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kaynak (Argon Gazaltı) Ustaları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3318919


Erkek 25 - 40 arası No: 3318919 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Kaynak (Argon Gazaltı) Ustaları İstanbul Avrupa Kaynak (Argon Gazaltı) Ustaları İstanbul Kaynak (Argon Gazaltı) Ustaları Üretim Kaynak Kaynakçı Üretim Kaynak Gazaltı Kaynakçısı


İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Kaynak (Argon Gazaltı) Ustaları" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?