facebook
  1. Kasen Makine
  2. Kaynakçı - Gazaltı Kaynak Personeli

Kaynakçı - Gazaltı Kaynak Personeli

Kasen Makine

Kasen Makine firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kaynakçı - Gazaltı Kaynak Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kasen Makine Kaynakçı - Gazaltı Kaynak Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kaynakçı - Gazaltı Kaynak Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3314095


Kadın veya Erkek No: 3314095 Tam Zamanlı

Kaynakçı - Gazaltı Kaynak Personeli İstanbul Anadolu Kaynakçı - Gazaltı Kaynak Personeli İstanbul Kaynakçı - Gazaltı Kaynak Personeli Üretim Kaynakçı


İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Kaynakçı - Gazaltı Kaynak Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?