facebook
  1. Yurtiçi Kargo Servisi
  2. KURYE + SÜRÜCÜ - Zümrütevler Acente

KURYE + SÜRÜCÜ - Zümrütevler Acente

Yurtiçi Kargo Servisi

Yurtiçi Kargo Servisi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kurye + Sürücü - Zümrütevler Acente ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Servisi Kurye + Sürücü - Zümrütevler Acente ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kurye + Sürücü - Zümrütevler Acente ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3318748


Erkek 21 - 45 arası No: 3318748 Tam Zamanlı

Kurye + Sürücü - Zümrütevler Acente İstanbul Anadolu Kurye + Sürücü - Zümrütevler Acente İstanbul Kurye + Sürücü - Zümrütevler Acente Lojistik Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Yurtiçi Kargo Servisi

Aradığınız "Kurye + Sürücü - Zümrütevler Acente" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?