facebook
  1. Marmara Lastik Ve Mekanik Servisleri
  2. Lastik Sökme Takma Personeli

Marmara Lastik Ve Mekanik Servisleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Lastik Sökme Takma Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Marmara Lastik Ve Mekanik Servisleri Lastik Sökme Takma Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Lastik Sökme Takma Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3131718


Erkek 18 - 45 arası No: 3131718 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Lastik Sökme Takma Personeli İstanbul Anadolu Lastik Sökme Takma Personeli Kocaeli Lastik Sökme Takma Personeli İstanbul Lastik Sökme Takma Personeli Otomotiv


Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Marmara Lastik Ve Mekanik Servisleri

Marmara Lastik Ve Mekanik Servisleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Lastik Sökme Takma Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?