facebook
GENEL NİTELİKLER;

45 yıllık Kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz!

Sektörün önde gelen iletişim firması ile iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu (Akasya AVM, Acıbadem, Bostancı,Hilltown AVM, Çengelköy, Kadıköy, Küçükyalı, Maltepe, Pendik, Şaşkınbakkal, Ümraniye, Üsküdar) ve Avrupa yakasındaki (Bağcılar, Bayrampaşa, Çağlayan, Çeliktepe,Çemberlitaş, Gaziosmanpaşa, Levent, Nişantaşı, Sirkeci, Sarıyer, Şirinevler, Şişli) ve İzmir mağazalarımıza Satış Danışmanı olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.


İŞ TANIMI ;

Perakende sektöründe satış yönetiminde deneyimli ve yetiştirilmek üzere bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Satış odaklı, ürün ve servislere hakim, Tercihen Sertifikası olan Tercihen Maya ve güncel programları kullanabilen, Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul Anadolu yakası - Avrupa yakası ve İzmir şehrinde ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3464404


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 3464404 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Satış Danışmanı Nedir, Ne İş Yapar?

Satış danışmanı firmaların ürünlerini, hizmetlerini tanıtan ve satan kişidir. Satış danışmanları satışı artırmak için stratejiler geliştirmekten sorumludur. Firmalar ile müşteriler arasındaki ticari ilişkiyi yönetir. Müşterilerin gereksinimlerini anlar ve buna göre satış ve hizmet önerir. Satış danışmanları hedef bazlı olarak çalışır. Satış Danışmanı Ne İş Yapar?Satış danışmanının görev ve sorumlulukları firmalara göre değişiklik gösterebilir; ancak genel olarak aşağıdaki görevler satış danışma...

Şengüller Genel Müdürlük

Aradığınız "Mağaza Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?