facebook

Abba Mobilya Ofis Proje Tasarım Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mağaza Satış Danışmanı (İç Mimar) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Abba Mobilya Ofis Proje Tasarım Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti Mağaza Satış Danışmanı (İç Mimar) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mağaza Satış Danışmanı (İç Mimar) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3432190


Kadın veya Erkek 24 - 35 arası No: 3432190 Kişi Sayısı: 3 Yan Haklar: Yemek Kartı, Prim Ehliyet: B Tam Zamanlı

İlana Eklenilen Konumlar

Haritayı Göster

İç Mimar Nedir, Ne İş Yapar?

İç Mimar Nedir?İç mimar, insanların yaşam, çalışma, eğlenme gibi alanlarda kullanacakları iç mekanların tasarımını yapan kişidir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre, işlevsel, estetik ve ergonomik mekanlar yaratmak için çalışırlar.İç mimarlar, mekanların işlevsel özelliklerini, mobilya, renk, ışık, doku ve diğer tasarım öğeleriyle birleştirerek kullanışlı ve estetik bir mekan oluştururlar. Bunu yaparken, müşterilerin bütçelerini ve zaman sınırlarını da dikkate alırlar.İç Mimar Ne İş Yapar?İç mima...

Abba Mobilya Ofis Proje Tasarım Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti

Abba Mobilya Ofis Proje Tasarım Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mağaza Satış Danışmanı (İç Mimar) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?