facebook
  1. Milim Matbaa
  2. Matbaa Baskı Sonrası Üretim Mücellit Elemanı

Matbaa Baskı Sonrası Üretim Mücellit Elemanı

Milim Matbaa

Milim Matbaa firmasının aktif ilanlarına veya diğer Matbaa Baskı Sonrası Üretim Mücellit Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Milim Matbaa Matbaa Baskı Sonrası Üretim Mücellit Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Matbaa Baskı Sonrası Üretim Mücellit Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2918166


Kadın veya Erkek 20 - 35 arası No: 2918166 Tam Zamanlı

Matbaa Baskı Sonrası Üretim Mücellit Elemanı İstanbul Avrupa Matbaa Baskı Sonrası Üretim Mücellit Elemanı İstanbul Matbaa Baskı Sonrası Üretim Mücellit Elemanı Ambalaj ve Kağıt Üretim Eleman


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Matbaa Ustası Ne İş Yapar?

Maatbaada basılarak çoğaltılmak istenen broşür, kitap veya duvar kağıdı gibi ürünleri uygun teknikler kullanarak basım ve çoğaltma işlerini yapan kişidir. Basımda kullanılan tüm ekipmanları etkin olarak kullanıp, bakımlarından ve temiz tutulmasından sorumlu olan kişi yine matbaa ustasıdır. Basım öncesi ve sonrası ürün kontrolünü sağlar gerekirse müşteri ile iletişime geçerek taleplerin giderilmesinde yardımcı olur.

Aradığınız "Matbaa Baskı Sonrası Üretim Mücellit Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?