facebook
  1. Adek Mobilya
  2. Mobilya Dekor - Dekorasyon Kalifiye Elemanları

Mobilya Dekor - Dekorasyon Kalifiye Elemanları

Adek Mobilya

Adek Mobilya firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Dekor - Dekorasyon Kalifiye Elemanları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Adek Mobilya Mobilya Dekor - Dekorasyon Kalifiye Elemanları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Dekor - Dekorasyon Kalifiye Elemanları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3314023


Erkek No: 3314023 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Mobilya Dekor - Dekorasyon Kalifiye Elemanları İstanbul Avrupa Mobilya Dekor - Dekorasyon Kalifiye Elemanları İstanbul Mobilya Dekor - Dekorasyon Kalifiye Elemanları Mobilya Mobilya Ustası Dekorasyon Marangoz Marangoz / Ahşap Ustası


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aradığınız "Mobilya Dekor - Dekorasyon Kalifiye Elemanları" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?