facebook
  1. Elvan Reklam Mimarlık
  2. Mobilya-Dekorasyon Ustası-Marangoz

Mobilya-Dekorasyon Ustası-Marangoz

Elvan Reklam Mimarlık

Elvan Reklam Mimarlık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya-Dekorasyon Ustası-Marangoz ilanlarına göz atabilirsiniz.

Elvan Reklam Mimarlık Mobilya-Dekorasyon Ustası-Marangoz ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya-Dekorasyon Ustası-Marangoz ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3073746


Erkek No: 3073746 Tam Zamanlı

Mobilya-Dekorasyon Ustası-Marangoz İstanbul Anadolu Mobilya-Dekorasyon Ustası-Marangoz İstanbul Mobilya-Dekorasyon Ustası-Marangoz Reklamcılık Mobilya Reach Truck Operatörü


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Elvan Reklam Mimarlık

Aradığınız "Mobilya-Dekorasyon Ustası-Marangoz" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?