facebook
  1. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals
  2. Mobilya Döşeme Ustaları

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Döşeme Ustaları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals Mobilya Döşeme Ustaları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Döşeme Ustaları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3226298


Erkek No: 3226298 Kişi Sayısı: 7 Tam Zamanlı

7,500 TL

Mobilya Döşeme Ustaları Kocaeli Mobilya Döşeme Ustaları Türkiye Geneli Mobilya Döşeme Ustaları Mimarlık Marangoz Usta Tarım ve Orman Ürünleri Fabrika Kalfa Mobilya İmalat Mobilya Ustası Ahşap Mobilya Çırak Dekorasyon Döşemecilik Marangoz / Ahşap Ustası


Benzer Mobilya Döşeme Ustaları İş İlanları

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mobilya Döşeme Ustaları" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?