facebook
  1. Mares İnşaat A. Ş. (Mn Bilgili Mobilya)
  2. Mobilya Döşeme Ustaları

Mares İnşaat A. Ş. (Mn Bilgili Mobilya) firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Döşeme Ustaları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mares İnşaat A. Ş. (Mn Bilgili Mobilya) Mobilya Döşeme Ustaları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Döşeme Ustaları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3261406


Kadın veya Erkek 25 - 49 arası No: 3261406 Tam Zamanlı

Mobilya Döşeme Ustaları İstanbul Avrupa Mobilya Döşeme Ustaları İstanbul Mobilya Döşeme Ustaları Mobilya Döşemecilik Usta


Benzer Mobilya Döşeme Ustaları İş İlanları

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Mares İnşaat A. Ş. (Mn Bilgili Mobilya)

Mares İnşaat A. Ş. (Mn Bilgili Mobilya)

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mobilya Döşeme Ustaları" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?