facebook
  1. Mopus Tasarım Mimarlık Mobilya Dekorasyon
  2. Mobilya Döşeme Ustası - Makinacı

Mopus Tasarım Mimarlık Mobilya Dekorasyon firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Döşeme Ustası - Makinacı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mopus Tasarım Mimarlık Mobilya Dekorasyon Mobilya Döşeme Ustası - Makinacı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Döşeme Ustası - Makinacı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3093333


Erkek 25 - 50 arası No: 3093333 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

4,500 TL

Mobilya Döşeme Ustası - Makinacı İstanbul Avrupa Mobilya Döşeme Ustası - Makinacı İstanbul Mobilya Döşeme Ustası - Makinacı Mobilya Döşemecilik Usta


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Mopus Tasarım Mimarlık Mobilya Dekorasyon

Mopus Tasarım Mimarlık Mobilya Dekorasyon

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mobilya Döşeme Ustası - Makinacı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?