facebook
  1. Budak Mobilya Dekorasyon
  2. Mobilya İmalat Usta / Kalfası

Mobilya İmalat Usta / Kalfası

Budak Mobilya Dekorasyon

Budak Mobilya Dekorasyon firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya İmalat Usta / Kalfası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Budak Mobilya Dekorasyon Mobilya İmalat Usta / Kalfası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya İmalat Usta / Kalfası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3312331


Erkek 18 - 55 arası No: 3312331 Kişi Sayısı: 8 Tam Zamanlı

Mobilya İmalat Usta / Kalfası İstanbul Avrupa Mobilya İmalat Usta / Kalfası İstanbul Mobilya İmalat Usta / Kalfası Ahşap İmalat Usta


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Budak Mobilya Dekorasyon

Aradığınız "Mobilya İmalat Usta / Kalfası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?