facebook
  1. Sezer Kardeşler
  2. Mobilya İmalatı - İç Mimar / Tekniker

Mobilya İmalatı - İç Mimar / Tekniker

Sezer Kardeşler

Sezer Kardeşler firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya İmalatı - İç Mimar / Tekniker ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sezer Kardeşler Mobilya İmalatı - İç Mimar / Tekniker ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya İmalatı - İç Mimar / Tekniker ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3133788


Erkek 28 - 40 arası No: 3133788 Tam Zamanlı

Mobilya İmalatı - İç Mimar / Tekniker İstanbul Avrupa Mobilya İmalatı - İç Mimar / Tekniker İstanbul Mobilya İmalatı - İç Mimar / Tekniker Mobilya İmalat İç Mimar Mobilya İmalat Tekniker


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Sezer Kardeşler

Aradığınız "Mobilya İmalatı - İç Mimar / Tekniker" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?