facebook
  1. Eg Stüdyo İnşaat Mimarlık
  2. Mobilya İmalatı Yardımcı Eleman

Mobilya İmalatı Yardımcı Eleman

Eg Stüdyo İnşaat Mimarlık

Eg Stüdyo İnşaat Mimarlık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya İmalatı Yardımcı Eleman ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eg Stüdyo İnşaat Mimarlık Mobilya İmalatı Yardımcı Eleman ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya İmalatı Yardımcı Eleman ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3257791


Erkek No: 3257791 Tam Zamanlı

Mobilya İmalatı Yardımcı Eleman İstanbul Anadolu Mobilya İmalatı Yardımcı Eleman İstanbul Mobilya İmalatı Yardımcı Eleman Mimarlık Mobilya Çırak


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Eg Stüdyo İnşaat Mimarlık

Aradığınız "Mobilya İmalatı Yardımcı Eleman" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?