facebook
  1. Gündoğan Exclusıve Home
  2. Mobilya Mağaza Satış Temsilcisi

Mobilya Mağaza Satış Temsilcisi

Gündoğan Exclusıve Home

Gündoğan Exclusıve Home firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Mağaza Satış Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gündoğan Exclusıve Home Mobilya Mağaza Satış Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Mağaza Satış Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3065676


Kadın veya Erkek No: 3065676 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Mobilya Mağaza Satış Temsilcisi İzmir Mobilya Mağaza Satış Temsilcisi Dayanıklı Tüketim Malları Mağaza Satış Satış Danışmanı Mağazacılık / Perakendecilik Mağaza Satış Satış Danışmanı Mağazacılık / Perakendecilik Mobilya Satış Temsilcisi Mobilya Mağaza Satış Temsilcisi Mobilya Mağaza Satış Satış Temsilcisi


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Gündoğan Exclusıve Home

Aradığınız "Mobilya Mağaza Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?