facebook
  1. Ocak Cubicle Kabin Sistemleri
  2. Mobilya Montaj Usta Kalfa

Ocak Cubicle Kabin Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Montaj Usta Kalfa ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ocak Cubicle Kabin Sistemleri Mobilya Montaj Usta Kalfa ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Montaj Usta Kalfa ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3268780


Erkek 22 - 40 arası No: 3268780 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

7,500 TL

Mobilya Montaj Usta Kalfa İstanbul Anadolu Mobilya Montaj Usta Kalfa İstanbul Mobilya Montaj Usta Kalfa Mobilya Montaj Usta


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Ocak Cubicle Kabin Sistemleri

Aradığınız "Mobilya Montaj Usta Kalfa" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?