facebook
  1. Gps Dizayn Metal Ve Ahşap Mağaza Ekipmanları
  2. Mobilya Montaj Ustası

Gps Dizayn Metal Ve Ahşap Mağaza Ekipmanları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Montaj Ustası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gps Dizayn Metal Ve Ahşap Mağaza Ekipmanları Mobilya Montaj Ustası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Montaj Ustası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3214713


Erkek 25 - 45 arası No: 3214713 Tam Zamanlı

Mobilya Montaj Ustası Türkiye Geneli Mobilya Montaj Ustası Mağazacılık / Perakendecilik Montaj Uzman Mağazacılık / Perakendecilik Mobilya Usta


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Gps Dizayn Metal Ve Ahşap Mağaza Ekipmanları

Gps Dizayn Metal Ve Ahşap Mağaza Ekipmanları

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mobilya Montaj Ustası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?