facebook
  1. Parla Desıgn
  2. Mobilya Üretim / Cila Elemanı

Mobilya Üretim / Cila Elemanı

Parla Desıgn

Parla Desıgn firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Üretim / Cila Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Parla Desıgn Mobilya Üretim / Cila Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Üretim / Cila Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3328987


Erkek 19 - 50 arası No: 3328987 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Mobilya Üretim / Cila Elemanı İstanbul Avrupa Mobilya Üretim / Cila Elemanı İstanbul Mobilya Üretim / Cila Elemanı Mobilya Üretim Usta Mobilya Üretim Polisaj Ustası


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aradığınız "Mobilya Üretim / Cila Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?