facebook
  1. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals
  2. Mobilya Usta Kalfaları

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Usta Kalfaları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals Mobilya Usta Kalfaları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Usta Kalfaları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3138645


Erkek 25 - 55 arası No: 3138645 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

6,000 TL

Mobilya Usta Kalfaları Kocaeli Mobilya Usta Kalfaları İnşaat Pvc Alüminyum Marangoz / Ahşap Ustası Mimarlık Mobilya Usta Mobilya Atölye Kalfa Üretim Boya / Boyahane Usta Dekorasyon Alüminyum Doğrama Kalfa


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mobilya Usta Kalfaları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?