facebook
  1. Fc Concept Yapı Dekorasyon
  2. Mobilya Usta Ve Kalfaları

Fc Concept Yapı Dekorasyon firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Usta Ve Kalfaları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fc Concept Yapı Dekorasyon Mobilya Usta Ve Kalfaları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Usta Ve Kalfaları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3062598


Kadın veya Erkek No: 3062598 Tam Zamanlı

Mobilya Usta Ve Kalfaları İstanbul Avrupa Mobilya Usta Ve Kalfaları İstanbul Mobilya Usta Ve Kalfaları Mobilya Üretim Mobilya Ustası


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Fc Concept Yapı Dekorasyon

Aradığınız "Mobilya Usta Ve Kalfaları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?