facebook
  1. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals
  2. Mobilya Usta Ve Kalfası

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Usta Ve Kalfası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals Mobilya Usta Ve Kalfası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Usta Ve Kalfası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3270832


Erkek No: 3270832 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

13,000 TL

Mobilya Usta Ve Kalfası Türkiye Geneli Mobilya Usta Ve Kalfası Kocaeli Mobilya Usta Ve Kalfası Mimarlık Marangoz Usta Tarım ve Orman Ürünleri Mobilya Kalfa Mobilya İmalat Mobilya Ustası Ahşap Mobilya Kalfa Dekorasyon Döşemecilik Marangoz / Ahşap Ustası


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mobilya Usta Ve Kalfası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?