facebook
  1. Medyanet Grup
  2. Mobilya Ustası - Kalfası

Mobilya Ustası - Kalfası

Medyanet Grup

Medyanet Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Ustası - Kalfası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Medyanet Grup Mobilya Ustası - Kalfası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Ustası - Kalfası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3073926


Erkek 18 - 45 arası No: 3073926 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Mobilya Ustası - Kalfası İstanbul Avrupa Mobilya Ustası - Kalfası İstanbul Mobilya Ustası - Kalfası Reklamcılık Mobilya Mobilya Ustası Mobilya Marangoz Usta Ahşap İmalat Kalfa Alüminyum Atölye Marangoz / Ahşap Ustası


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aradığınız "Mobilya Ustası - Kalfası" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?