facebook
  1. Özbalcı Dayanıklı Tüketim Malları
  2. Mobilya Uzman Satış Danışmanı

Özbalcı Dayanıklı Tüketim Malları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Uzman Satış Danışmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özbalcı Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya Uzman Satış Danışmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Uzman Satış Danışmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3130977


Kadın veya Erkek 22 - 47 arası No: 3130977 Tam Zamanlı

7,000 TL

Mobilya Uzman Satış Danışmanı İstanbul Avrupa Mobilya Uzman Satış Danışmanı İstanbul Mobilya Uzman Satış Danışmanı Mobilya Satış Satış Temsilcisi Mobilya Satış Satış Danışmanı


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Özbalcı Dayanıklı Tüketim Malları

Özbalcı Dayanıklı Tüketim Malları

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mobilya Uzman Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?