facebook
  1. İmaj Grup Stand Tasarım Sistemleri
  2. Mobilyacı ( Usta- Kalfa)

İmaj Grup Stand Tasarım Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilyacı ( Usta- Kalfa) ilanlarına göz atabilirsiniz.

İmaj Grup Stand Tasarım Sistemleri Mobilyacı ( Usta- Kalfa) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilyacı ( Usta- Kalfa) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3270073


Erkek 18 - 55 arası No: 3270073 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Mobilyacı ( Usta- Kalfa) Ankara Mobilyacı ( Usta- Kalfa) Reklamcılık Montaj Mobilya İmalat Usta Mobilya İmalat Kalfa Fuar Montaj Eleman


Benzer Mobilyacı ( Usta- Kalfa) İş İlanları

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

İmaj Grup Stand Tasarım Sistemleri

İmaj Grup Stand Tasarım Sistemleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mobilyacı ( Usta- Kalfa) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?