facebook
  1. Proworkist İnsan Kaynakları
  2. Modelist / Modelist Yardımcısı

Proworkist İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Modelist / Modelist Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Proworkist İnsan Kaynakları Modelist / Modelist Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Modelist / Modelist Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3133836


Kadın veya Erkek 20 - 50 arası No: 3133836 Kişi Sayısı: 8 Tam Zamanlı

Modelist / Modelist Yardımcısı İstanbul Avrupa Modelist / Modelist Yardımcısı İstanbul Modelist / Modelist Yardımcısı Tekstil Üretim Modelist


proworkist insan kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 05.03.2018-04.03.2021 tarih ve 957 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Modelist Ne İş Yapar?

Modelist, stilistin çizdiği modelin seri üretimde kullanılabilmesi için kalıbını çıkaran kişidir.

Kağıt yardımı ile seri üretimde kullanılmak üzere kalıp çıkarmak, kalıpların şekil ve boyutlarına uygun biçimde gerekli malzeme veya kumaş miktarını belirlemek modelistlerin görevlerindendir.

Modelist olmak için alınması gereken zorunlu bir eğitim yoktur. Çeşitli eğitim kurumlarından modelist sertifikası alınarak bu alanda çalışmaya başlanabilir.

Proworkist İnsan Kaynakları

Aradığınız "Modelist / Modelist Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?