1. ASLI BÖREK
  2. Moto Kurye/Garson Cevizli/Kartal Aslı Börek Şubesi

Moto Kurye/Garson Cevizli/Kartal Aslı Börek Şubesi

ASLI BÖREK

Aslı Börek firmasının aktif ilanlarına veya diğer Moto Kurye / Garson Cevizli / Kartal Aslı Börek Şubesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aslı Börek Moto Kurye / Garson Cevizli / Kartal Aslı Börek Şubesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Moto Kurye / Garson Cevizli / Kartal Aslı Börek Şubesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2718611


Erkek 18 - 35 arası No: 2718611 Tam Zamanlı

Moto Kurye / Garson Cevizli / Kartal Aslı Börek Şubesi İstanbul Anadolu Moto Kurye / Garson Cevizli / Kartal Aslı Börek Şubesi İstanbul Moto Kurye / Garson Cevizli / Kartal Aslı Börek Şubesi Gıda Restoran Moto Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Aradığınız "Moto Kurye / Garson Cevizli / Kartal Aslı Börek Şubesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?