facebook
  1. Jetizz Hızlı Taşımacılık
  2. Moto Kurye ( Kendi Motoru ile )

Moto Kurye ( Kendi Motoru ile )

Jetizz Hızlı Taşımacılık

Jetizz Hızlı Taşımacılık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Moto Kurye ( Kendi Motoru İle ) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Jetizz Hızlı Taşımacılık Moto Kurye ( Kendi Motoru İle ) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Moto Kurye ( Kendi Motoru İle ) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3067056


Kadın veya Erkek No: 3067056 Tam Zamanlı

Moto Kurye ( Kendi Motoru İle ) İstanbul Avrupa Moto Kurye ( Kendi Motoru İle ) İstanbul Moto Kurye ( Kendi Motoru İle ) Dağıtım Kargo Moto Kurye Kargo Dağıtım Moto Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Jetizz Hızlı Taşımacılık

Aradığınız "Moto Kurye ( Kendi Motoru İle ) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?