facebook
  1. Getir (Sefaköy Şubesi)
  2. Motor Kurye (Kendi Motoru Olan)

Getir (Sefaköy Şubesi) firmasının aktif ilanlarına veya diğer Motor Kurye (Kendi Motoru Olan) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Getir (Sefaköy Şubesi) Motor Kurye (Kendi Motoru Olan) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Motor Kurye (Kendi Motoru Olan) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3126939


Erkek 21 - 38 arası No: 3126939 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

15,300 TL

Motor Kurye (Kendi Motoru Olan) İstanbul Avrupa Motor Kurye (Kendi Motoru Olan) İstanbul Motor Kurye (Kendi Motoru Olan) Mağazacılık / Perakendecilik Sipariş Moto Kurye


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Getir (Sefaköy Şubesi)

Aradığınız "Motor Kurye (Kendi Motoru Olan) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?