facebook
  1. Salmarin Yedek Parça Ve Servis
  2. Motor Tamir Teknisyeni

Salmarin Yedek Parça Ve Servis firmasının aktif ilanlarına veya diğer Motor Tamir Teknisyeni ilanlarına göz atabilirsiniz.

Salmarin Yedek Parça Ve Servis Motor Tamir Teknisyeni ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Motor Tamir Teknisyeni ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2968977


Erkek 18 - 50 arası No: 2968977 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Motor Tamir Teknisyeni İstanbul Avrupa Motor Tamir Teknisyeni İstanbul Anadolu Motor Tamir Teknisyeni İstanbul Motor Tamir Teknisyeni Makine Teknik Servis Tamirci


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Salmarin Yedek Parça Ve Servis

Aradığınız "Motor Tamir Teknisyeni" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?