facebook
  1. Vigo Teknoloji Ve Lojistik
  2. Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan)

Vigo Teknoloji Ve Lojistik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vigo Teknoloji Ve Lojistik Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3137136


Kadın veya Erkek 18 - 60 arası No: 3137136 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) Türkiye Geneli Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) Ankara Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) Bursa Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) İzmir Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) Kocaeli Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) Lojistik Moto Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Vigo Teknoloji Ve Lojistik

Aradığınız "Motorlu Kurye (Kendi Motoru Olan) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?