facebook
  1. Happy İnsan Kaynakları
  2. Motorlu Kurye (Özel Sağlık Sigortalı)

Motorlu Kurye (Özel Sağlık Sigortalı)

Happy İnsan Kaynakları

Happy İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Motorlu Kurye (Özel Sağlık Sigortalı) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Happy İnsan Kaynakları Motorlu Kurye (Özel Sağlık Sigortalı) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Motorlu Kurye (Özel Sağlık Sigortalı) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2929002


Kadın veya Erkek 18 - 53 arası No: 2929002 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

10,000 TL

Motorlu Kurye (Özel Sağlık Sigortalı) Türkiye Geneli Motorlu Kurye (Özel Sağlık Sigortalı) E-Ticaret Operasyon Moto Kurye


Happy İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 14.02.2015 tarih ve 728 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Happy İnsan Kaynakları

Aradığınız "Motorlu Kurye (Özel Sağlık Sigortalı) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?